Üyelik Başvurusu

HISİAD - Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği sektörünün içinde yer alan firmaların destek ve katkıları ile faaliyetlerine 10.01.2019 tarihinde başlamıştır. Derneğimiz, sektör içinde bulunan firmaların Yurtiçi ve Yurtdışında tanınmasını amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur.

Hırdavat Sanayisinde bulunan firmaların; üretim, kalite ve verimliliğini arttırabilmesi, hizmet ettikleri sektör içindeki gelişmelerini daha verimli bir şekilde kullanabilmesi ve Dünya çapında söz sahibi olabilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöründe, söz sahibi firma ve bu firmaların, değerli temsilcisilerinden oluşan HISİAD Derneği, faaliyet kapsamında bulunan firmaları da bünyesine ekleyerek, derneğin yapısını güçlü bir hale getirmeyi hedeflemektedir.

9 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleri , ayda dört kez Dernek Merkezi’nde bir araya gelerek, sektörün sorunlarına, üyelerinin isteklerine kulak vermekte ve çözümler bulmaya çalışmaktadırlar.

Derneğimiz, her üç ve altı aylık yönetim kurulu toplantılarını genişleterek, dernek üyesi firmaların temsilcilerini davet etmektedir ve sektöre yararlı olacak bir misafir çağırarak gündemin nabzını tutmaktadır.

Derneğimiz bünyesinde kurulan ve sektörün gelişime katkı sağlayacağı düşünülerek oluşturulan beş komite, aylık çalışmalarını dernek merkezinde sürdürtmektedir ve sektörü ilgilendiren kuruluşlar ile irtibata geçerek, ziyaretler gerçekleştirmektedir. Komitelerimiz; dernek üyesi bulunan firmaların yönlendirdiği temsilcilerden oluşmaktadır.

Derneğimiz, bünyesine katılmak isteyen firmaların, öncelikle iş etiğine ve sonrasında sektör içindeki faaliyetlerine bakarak, Yönetim Kurulumuz tarafından, üyelik değerlendirmeleri gerçekleştirilmektedir.

Nasıl Üye Olabilirim?

BELGELERİ İNDİRİN

Aşağıda mavi renk ile belirtilmiş "Üyelik Belgelerini İndirmek İçin Tıkla" yazan linkten üyelik belgelerini indirin.

01

EVRAKLARI DÜZENLEYİN

İndirmiş olduğunuz belgeleri ve sizden istenilen diğer dokümanları eksiksiz olarak doldurarak tarafımıza gönderin.

02

ONAY AŞAMASI

HISİAD'ın ilgili kurulları tarafından tarafından gerçekleştirilecek onay süreci boyunca merak ettiğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz. 

03

ARAMIZA HOŞGELDİNİZ

Başvurunuzun onaylanması ile siz ve kıymetti markanız Türkiye'nin Hırdavat sektöründeki en güçlü organizasyonunun bir üyesi olacaksınız.

04

Derneğimize üye olmak isteyen firmalarımız aşağıdaki linkte paylaştığımız ÜYELİK BAŞVURU belgelerini doldurarak genelsekreter@hisiad.org.tr adresimize mail gönderebilir.
Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye