Ar-Metal

Firma Bilgileri
Yetkili : MUSTAFA- RAMAZAN TAYMAN
Telefon : +90 212 690 9804
Web : Ar-Metal
Mail : export@viptec.com.tr
Adres : Bağlar İçi Cd. No: 85 Firuzköy Avcılar İstanbul
WEB SİTESİ

Kuruluşumuzdan bugüne kadar yüksek kaliteli, makul fiyatlı ve pazarın ihtiyaçlarına cevap veren üretim politikamız gelişerek devam etmektedir. Bunun gereği olarak ; firmamız İSO 9001:2008(TÜRKAK onaylı), İSO 14001:2004 (TÜRKAK onaylı) ve OHSAS 18001:2007 belgeleri ile kalite Ayrıca çeşitli ürün gruplarımızda bulunan T.S.E , C.E ürün belgeleri ile VİP-TEC markası yurtiçi pazarlarda olduğu kadar uluslar arası pazarlarda da hak ettiği konuma gelmiştir.

Bu kataloğumuzda pazarın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz birçok yeni ürün bulunmaktadır. Özellikle otomotiv servislerinin ihtiyaçları doğrultusunda grubumuza dahil ettiğimiz otomotiv servis ekipmanları ihtiyaçlara tam cevap verebilecek niteliktedir. Uzun ve titiz bir Pazar araştırması sonucunda grubumuza dahil edilen bu ürünler ömrü uzun ve pratik kullanım için multibag plastik takım çantalarımızla sunulmuştur.

Arge bölümümüz titiz Pazar araştırmaları ve kullanıcı talepleri doğrultusunda yeni ve yenilikçi ürünler sunmaya devam edecektir. Sizlerden gelen istek ve öneriler bu yolda en sağlam referansımız olacaktır.

Firma politikamızın en önemli ayakları kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetlerimizdir. Bunun için son teknoloji ürünleri ile donatılmış kalite kontrol laboratuvarımız , tanıtım araçlarımız ve yetişmiş tanıtım ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti içindeyiz. Bu noktada firmamıza ve ürünlerimize olan güveniniz bizim en büyük desteğimizdir.

Yüksek üretim kapasitemiz ve stok seviyelerimizle taleplerinize anında cevap vermek, zamanında servis sağlamak, mağazanıza özel teşhirler geliştirmek, taleplerinize yönelik hızlı çözümler sunmak, reklam ve promosyon desteği sağlamak hedeflerimizden bazılarıdır.

Amacımız; ülkemiz sanayisi için yüksek vasıflı makul fiyatlı ürünler üreterek ülke ekonomisine ihracat pazarlarını artırarak döviz girişine katkı sağlamaktır.