ANAS METAL İNŞAAT VE OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firma Bilgileri
Yetkili : Osman Bey
Telefon : 90 212 685 03 88
Web : ANAS METAL İNŞAAT VE OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Mail : info@anasmetal.com
Adres : İstiklal Mh. İsmet İnönü Cd. Erciyes Sk. No:29 Arnavutköy - Boğazköy
WEB SİTESİ

Anas Metal İnş. Ve Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti., 1983 yılında Eyüp/İstanbul semtinde ticari faaliyetlerine başlamıştır.

İlk üretim faaliyetimiz otomotiv ve benzeri sanayi sektörlerine yönelik yan sanayi ürünlerinin imalatını kapsamaktaydı.

1985-1992 yılları arasında, uygun bir müstakil yapıya kavuşmamız hedefi ile İnşaat makinaları ve takiben Gemi Makaraları imalat programımız gerçekleşmiştir.

1992 yılından sonra devam eden imalat programımızı tamamlayan olarak Bağlantı elemanları (Klemens, Gerdirme vb.) imalatını realite ettirmekteyiz.

2002 yılından itibaren inşaat sektöründe yoğun olarak kullanılan “Yaylı Kalıp Kilidi” (Çiroz) üretimine geçmiştir. Kapasitemiz bu parçanın üretimine yoğunlaşmıştır. Yaylı Kalıp Kilidi ile birlikte kullanılan “Vidalı Çiroz Anahtarı” ve “Kollu Çiroz Anahtarı” aparatlarını üretimine dâhil etmiştir.

2005 yılında Demirkapı, Eyüp semtinden satın alınan binamız, imalat programına göre yeniden tadilat ve dizayn edilmiştir. İmalat programımız istikrarlı bir şekilde devam etmiştir.

2015 yılında Arnavutköy, İstanbul ilçesinde bulunan 5.650 m2 açık alan ve 2.000 m2 kapalı alan olmak üzere, toplamda 8.650 m2 kendi üretim tesislerinde firmamız “Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteyi” ilke edinerek Sizlere hizmet vermeye aynı şuur ve kararlılıkla devam etmektedir.