KALE HIRDAVAT VE MAKİNA A.Ş.

Firma Bilgileri
Yetkili : ŞÜKRÜ ÖZKARA
Telefon : 90-212-533-5255
Web : KALE HIRDAVAT VE MAKİNA A.Ş.
Mail : info@kalemakina.com
Adres : Defterdar Mh., Savaklar Cd., No: 15 Edirnekapı - Eyüp / İSTANBUL
WEB SİTESİ

Kale Hırdavat ve Makina A.Ş.
Bünyesinde bulundurduğu farklı satış  kanalları ile hizmet veren, başta hırdavat, makina  ve  elektrikli el aletleri olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile 45 yıldır iç ve dış pazara tedarik sağlamaktadır.


2019 yılı itibariyle öncelikli satış hizmetimizi; 250 ana bayi, 100'ü aşkın zincir mağaza, satış sonrası hizmetimizi Türkiye genelindeki 120 yetkili servisimiz ile müşterilerimize sunmaktadır.


Bir dünya markası olan HITACHI elektrikli el aletleri Türkiye tek yetkili distribütörü olan firmamız aynı zamanda kendi markalarımız KLPRO ve ATLASPRO markalarınında satışını gerçekleştirmektedir.


20'yi aşkın ürün grubuyla kendi grup markamız olan "KLPRO" satış ve satış sonrası verdiği hizmetle iç ve dış satışımızda önemli paya sahiptir. Yine kendi pazarında lider "ATLASPRO" ise firmamızın meydan getirdiği, kaldırma ve taşıma aletleri markamızdır.


Türkiye hırdavat ve nalburiye sektörünün kalbi konumundaki Karaköy-Perşembe pazarında başladığımız ticari hayatımız, Edirnekapı yönetim merkezimizde ilk günkü heycanı ile devam etmektedir.