YAPARLAR İNŞAAT VE TARIM ALETLERİ SAN VE TİC A.Ş.

Firma Bilgileri
Yetkili : Süleyman Sedat Yapar
Telefon : 90 212 477 2737
Web : YAPARLAR İNŞAAT VE TARIM ALETLERİ SAN VE TİC A.Ş.
Mail : export@yaparlar.com
Adres : Cebeci Cad. No:115 Küçükköy 34250 / İstanbul
WEB SİTESİ

Hakkımızda

 

1947 yılında Mehmet Lütfi Yapar tarafından kurulan YAPARLAR A.Ş. tüketici memnuniyeti ve kalite anlayışı ile istikrarlı bir şekilde gelişerek faaliyet alanındaki önder kuruluş haline gelmiştir.

İnşaat ve tarım sektörleri için imal ettiği kaliteli ürünlerle ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde aranan marka haline gelen YAPARLAR, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürettiği fonksiyonel kürekler, tırmıklar, ahşap saplar, el arabaları ve el aletleri ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Tasarım ve imalat aşamalarında son teknoloji makine ve teçhizatları kullanarak uluslararası standartlarda üretim gerçekleştiren YAPARLAR, alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerini piyasa şartlarına göre sürekli geliştirmekte ve ürün gamını yeni ürünlerle zenginleştirmektedir.

Yarım asrı aşkın bir süredir kalite, güven ve istikrarı kurum değerleri olarak benimseyen YAPARLAR, uluslararası pazardaki gücünü her geçen gün daha da artırmaktadır.

Misyonumuz

 

Yüksek kaliteli, fonksiyonel ve çevreyle dost ürünler imal ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak; her zaman en yenilikçi, en çevreci üretim araçlarını ve metotlarını kullanarak dünyanın korunmasına yardımcı olmak.

Vizyonumuz

 

Faaliyet alanımızdaki yeniliklere ve teknolojik gelişmelere öncü olarak rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme ile sektörümüzün önder kuruluşları arasında yer almak.