GÜVEN İŞ MENTEŞE İNŞ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

Firma Bilgileri
Yetkili : EYÜP HAKAN KİNİN
Telefon : 90 212 553 99 36
Web : GÜVEN İŞ MENTEŞE İNŞ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ
Mail : info@guvenismentese.com
Adres : Sanayi Mahallesi Sancakli Caddesi Özboran sokak No:9 Güngören 34100 / İSTANBUL
WEB SİTESİ

1975 Yılında kurulan GÜVEN İŞ MENTEŞE İNŞ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve mobilya sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektededir.

Firmamız; Kapı Menteşesi,Kapı Kolu, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız ayrıca tasarım ve üretim aşamalarında teknolojiyi takip ederek yatırımlarıyla da büyümeyi sürdürmektedir.

Güven İş Menteşe İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.; ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Firmamız; üretim yaptığı tüm alanlarda sorumluluğunun bilincinde olup sektöre öncülük etmenin gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz;

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmaktır.

Misyonumuz;

Kapı Kolu, Kapı Menteşesi, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretim ve Satışında yurt içinde lider konumunu dahada güçlendirerek sürdürmek ve yurt dışında ihracatını artırarak ülke ekonomisine destek olmak.