KMS MOB BAĞ SİSTEMLERİ

Firma Bilgileri
Yetkili : TANER BEY
Telefon : 90 (212) 447 2886
Web : KMS MOB BAĞ SİSTEMLERİ
Mail : kms@kmsturkey.com
Adres : Mahmutbey Mah. Köprü Caddesi No: 28 Bağcılar 1 / İSTANBUL
WEB SİTESİ

2002 yılında inovasyon mottosuyla hizmet vermeye başlayan firmamız 5.000 m²'lik fabrikasında mobilya sektörüne yönelik üretim yapmaya başlamıştır. Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarına üretimdeki çeşitliliği sayesinde “ürün ailesi” sunabilen ve bunu titizlikle yapan firmamız yarattığı müşteri memnuniyeti ve her zaman çözüm odaklı çalışmasıyla tanınırlığını arttırmıştır.

KMS, kendi kalıphanesi, boyahanesi ve AR-GE merkeziyle “mobilya aksesuarları” alanında sektördeki en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Dijital boyama, vintage boyama, ahşap efekt uygulamaları ve ileri teknoloji kullanılan boyahanesi sayesinde renk uyumu ve çeşitliliği bakımından müşteriye özel çözümler sunabilen ve mobilya ayağı, kulp, askı, dekoratif panel gibi çok çeşitli ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir firmadır.

Üretim kalitesiyle Avrupa standartlarında çalışan firmamız, “problem çözmeye odaklı” çalışma sistemiyle ve her geçen gün kendini yenileyen AR-GE ve tasarım ekibiyle sektörde müşterilerine en uygun çözümü en kısa sürede verir. Elde ettiğimiz çalışma disiplini ve çabamızla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor ve tutku ile çıktığımız bu yolda her geçen gün yeni tasarımları bünyemize ekliyoruz. Bugün 34 ülkeye ihracat ve Türkiye’nin her yerine sunduğumuz eksiksiz hizmetimizle her zaman KMS farkını yaşarsınız.