DEDE KİMYA NİKELAJ-POLİSAJ MALZ.HIRDAVAT SAN.TİC. A.Ş.

Firma Bilgileri
Yetkili : Dede Kimya
Telefon : +90 (212) 675 16 40
Web : DEDE KİMYA NİKELAJ-POLİSAJ MALZ.HIRDAVAT SAN.TİC. A.Ş.
Mail : dede@dedekimya.com
Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Depo ve Ardiyeciler Kooperatifi 103.Ada 7. Parsel İkitelli / Başakşehir / İstanbul
WEB SİTESİ

1968 Yılında kurulmuş olan firmamız, kuruluştan bugüne kadar genişleyen ürün yelpazesi ile metal işlem sektörüne hizmet vermektedir. Bu yıllara kadar bizleri unutmayan, bizlere güvenen müşterilerimize buradan gönül dolusu teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Hazırladığımız bu web sitesinde, firmamızda bulunan ürünlerden ve verilen hizmetlerden kısaca söz edilmiştir. Teknik ve ticari anlamda her türlü probleminizi çözmek için DEDE KİMYA her zaman yanınızdadır. 

Türkiye' deki metal kaplama konusunda hizmet veren en eski firmalardan birisi olmanın bilinciyle, müşterilerimizle günlük düşünmeden uzak, geleceğe yönelik ilişkiler sayesinde sektörde lider konumunda olan firmamız sürekli sizlere en iyiyi, en doğruyu göstermek için çalışacaktır. Bu konuda eksik yönlerimizi sizlerin uyarılarıyla tamamlamak en büyük dileğimizdir. 

Günlük hayatımızda yüzeyi elektrolitik yöntemlerle kaplanmış bir çok ürün kullanmaktayız. Örneğin; avizeler, musluklar,kilitler,kapı kolları,çanta,kemer ve ayakkabı tokaları,topluiğne,ataç,vida,banyo aksesuarları,kolye,küpe,mobilya kulpları ve daha yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünlere uygulanan kaplamanın amacı, yüzeyi korozyon ve yıpranmalara karşı koruma ve bunun yanında ürüne çekici bir görünüm sağlamaktır. Bu kaplama işleminin mükemmelliği için doğru kimyasal işlemlerin uygulanması çok önemlidir. İşte bizim görevimiz burada başlıyor. Sizlere kaplama tesisi kurarken tüm desteği vermek ve doğru kimyasal işlemi sunmak çok önemli bir aşamadır. 

Modern bir kaplama tesisinde tüm işlemlerin; kalite, çevresel koruma ve garantili üretime dayanması gerekmektedir. Güvenlik, ekonomiklilik ve doğayı koruma sistemin geliştirilmesinde temel amacı oluşturmaktadır. Bu nedenle doğru tesis, doğru kimyasal ve doğru kimyasal işlem sırası çok önemlidir. Sizleri doğru ve güzel işlere yönlendirmek en büyük sevincimiz olacaktır. 

Beraberce en güzel noktalara ulaşmak umuduyla.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış noktamız hizmletlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Kendi sektöründe güvenilen, izlenilen ve lider bir firma olabilmek.