ASK MOBİLYA GEREÇLERİ SAN. VE TİC. AŞ

Yetkili :
Tel : 0 352 322 23 06 - 07
Faks : 0 352 322 23 08
Mail : info@ask-rolly.com.tr
Web : https://ask-rolly.com.tr/
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 15. Cad. No:19 Melikgazi
Sosyal :
ASK MOBİLYA GEREÇLERİ SAN.TİC.A.Ş. üretimi Türkiye için yeni sayılabilecek çekmece rayı alanında, kurucumuz Mehmet Selçuki’nin bilgi ve tecrübesi önderliğinde, yurt içi sektörün belli başlı üreticilerinden biri haline gelmiştir. 2009 yılında tamamen yerli sermaye ile üretime başlamış olan ASK her türden mobilyaya uygun, ihtiyaca yönelik, kaliteli ve dayanıklı çekmece rayları üretmektedir.

Firmamız geliştirdiği AR-GE çalışmaları ve müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik ürün üretme gayesiyle yapmakta olduğu yeni yatırımlarla alanında ilerlemeye devam etmektedir. Önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli ürün üretmek olan ASK, bu amaca yönelik üretim yapan en iyi tedarikçilerle çalışmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan bayileri ve teknik ağıyla firmamız satış sonrasında da müşterilerine en iyi hizmeti ve en etkili çözümleri sunmaktadır.
 
2019 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız yeni yatırımlarla üretim hacmimizi genişletmeyi ve hem yurt içi hem yurt dışı alanda her türden talep ve ihtiyaca sahip daha fazla müşteriye hizmet vermeyi, bu vesileyle ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmayı hedeflemekteyiz.
Telefon

+90 (212) 224 03 08

+90 (542) 655 11 81

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi
Metro AVM B Blok No. 38 Başakşehir
İstanbul - Türkiye