EMAKS MOBİLYA AKSESUARLARI

Yetkili :
Tel : 0 212 671 30 77
Faks : 0 212 671 30 77
Mail : info@emaks.com.tr
Web : https://www.emaks.com.tr/
Adres : Selahaddin Eyyubi Mah. 1580Sk. N.14 Esenyurt
Sosyal :
‘’ EMAKS Mobilya Aksesuarlar San. ve Tic. Ltd Şti. ’’ 1999 yılında kurulmuş olup, Mobilya Sektörüne 20 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.
 EMAKS, oldukça deneyimli üst yönetim grubu, iyi organize edilmiş, kalifiye üretim gücü, yetenekli tasarım gurubu, kendini adamış, becerikli satış ekibinin oluşturduğu geniş kadrosu ile, her zaman çözüm odaklı çalışmayı ve tüm iş ortaklarının, birinci tercihi olabilmeyi hedeflemiştir ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye ‘ye ve Dünya’nın 50 ülkesine yayılmış geniş bir dağıtım ağının ve Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarına özel ürünler ve çözümler sunabilmenin ve de bunu titizlikle yapmanın sonucunda oluşan,müşteri memnuniyetinin EMAKS’ın başarısında büyük payı vardır.
MİSYONUMUZ
‘’ Teknolojinin ve zanarkarlığın verdiği tüm imkanları, amacına uygun kullanarak yenilikçi ve sıra dışı tasarımlarla, mobilya değer katmak ‘’
VİZYONUMUZ
EMAKS; Fonksiyonellik ve estetik arasında mükemmel sonucu yakalamak için, sürekli denemeler yaparak, bezersiz tasarımlara imza atar.

EMAKS; Hem Türkiye’deki hem de yurtdışında, tüm mobilya imalatçıları ve mobilya aksesuar distribütörlerine , geniş ve dinamik, uluslar arası standartlarda bir ürün yelpazesini, tam zamanında ve de, uygun şartlarda temin etme sorumluluğunu koşulsuz üstlenmiş olduğu gibi, kendisini bu hedefe adamıştır.Yüzey kaplama uygulamaları sayesinde, renk uyumu ve çeşitliliği bakımından, müşteriye özel çözümler sunabilen ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir altyapıya sahiptir.
Ürünün kalitesi, tasarım odaklı çalışmaları, en son modern teknolojinin kullanımı, bütünleşmiş üretim tesisleri, üretim süreci ile, ürün işlevliğine yönelik, Ar-ge ve Ür-Ge çalışmaları, sürekli eğitim ve çevre duyarlılığı, EMAKS’ın kalite anlayışını yansıtmaktadır.
Telefon

+90 (212) 224 03 08

+90 (542) 655 11 81

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi
Metro AVM B Blok No. 38 Başakşehir
İstanbul - Türkiye