Geleneksel HISİAD 2021 Sektör Buluşmamız Gerçekleşti.

18.12.2021

Geleneksel olarak düzenlediğimiz sektör toplantılarımızın sonuncusunu, bugün  düzenleyerek 2021’e veda ettik. 11 ayda yaklaşık 10 milyar dolarlık yurtdışı satışıyla kapatan sektörümüzün, bugünü ve yarınını konuştuğumuz HISİAD sektör buluşmasına yoğun programına rağmen katılım gösteren Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) kıymetli Başkanı Sayın İsmail Gülle başta olmak üzere, bizlerle birlikte olan sektörümüzün 150’ye yakın değerli temsilcisi; dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Sabah kahvaltı ile başlayan ve öğle yemeğiyle süren etkinliğimizde 100’üncü üyemizle de HISİAD çatısı altında buluştuk, bunun onuruna da pastamızı kestik.
Yeni dernek üyelerimize de plaketlerini sunduğumuz etkinlikte, bilişim dünyasının usta isimlerinden Sayın Serdar Kuzuloğlu dijital dünyanın iş hayatına olan etkisine yönelik sunum yaptı, teknolojinin geleceğine yönelik aklımızda yer eden soru işaretlerine cevap anahtarı oldu.

 2022 yılının, 2021’den daha güzel, bereketli, daha başarılı bir Türkiye için; “Daha Fazla Birlik, Daha Fazla İhracat…” ile geçmesi dileğiyle..

#çetintecdelioğlu #hisiad #hırdavatsanayi #hırdavat #sektörbulusmfası #tim #ismailgülle #iddmib #başkan #başkanadayı #ziyaret #işadamları #dernek #etkinlik

Hısiad Tanıtım Filmi

SEKTÖRÜN EN GÜÇLÜ ORGANİZASYONUNA SİZ DE KATILIN

E-BÜLTEN İÇİN KAYIT OLUN

Güncel haberler, duyurular ve ihalelerden anında haberdar olun.

Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye