ROTHENBERGER TESİSAT ALET ve MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili : Uğur Evren HAMMAŞ
Tel : 0216 449 24 85
Faks : 0216 449 24 87
Mail : rothenberger@rothenberger.com.tr
Web : www.rothenberger.com.tr
Adres : Barbaros Bulvarı No:9 34775 Şerifali / Ümraniye / İSTANBUL
Sosyal :

TANITIM FİLMİ

ROTHENBERGER Alet ve Makine Dünyasına Hoş geldiniz!
Tüm dünya çapında 500'den fazla satış danışmanı ile müşteri ve partnerlerimizin her zaman yanındayız. Ürün demonstrasyonlarıyla ve kişiye özel profesyonel eğitim ve tanıtımlarımızla, müşteri ve partnerlerimizin sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

Bayilerimizi ve ustalarımızı İstanbul'daki eğitim merkezimizde ağırladığımız gibi özel eğitimler için Almanya'daki TEC -Center'den yararlanmaktayız. Eğitim ve ürün tanıtım talepleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. ROTHENBERGER, 65 yılı aşkın bir süredir sektöre yüksek kalite boru işleme alet ve makineleri üretmektedir. 6.000 adetten fazla ürünle sektörün en geniş ürün yelpazesini sunarak müşterilerine tek bir adresten hizmet alabilme imkanı sunmuştur.

Hedefimiz, müşterilerimizin çalışmalarını kolaylaştırarak en kısa zamanda en verimli işi yapmalarına yardımcı olmaktadır. Ürünlerimizin %60'dan fazlası kendi fabrikalarımızda üretilmektedir. Bu şekilde ürünlerin kalitesi en yüksek standartlarda tutulduğu gibi yaratıcı ve yeni ürünler konusunda da her zaman en öndeyiz. Ürünlerimizle ilgili 200'den fazla patent ve markamızla sektörümüzün lideriyiz.
Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye