TEPE MAKİNA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili :
Tel : 0216 365 15 15
Faks : 0216 365 15 15
Mail : info@tepemakina.com.tr
Web : http://www.tepemakina.com.tr/default.aspx
Adres : ESENSEHIR MAH. NATOYOLU CAD. NO :231/1 DUDULLU / ÜMRANIYE
Sosyal :
TEPE  MAKİNA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.1996 yılında kaynak makinaları ve ekipmanlarının satış ve pazarlamasını yapmak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Firma MAGMAWELD ve OERLİKON A.Ş. bayisidir.

 2009 yılında kendi adına  tescilli kaynak makina  ekipmanlarını ve yedek parçalarını bünyesinde toplayan NORMWELD’le, yine kendi adına tescilli sert dolgu elektrodları  TIG telleri, Mig/Mag kaynak telleri ve STELLIT  sert dolgu çubuklarında kalitenin ve  markanın  ismi  STELLWOOD’la, iş güvenlik ve koruyucu ekipmanları  bünyesinde toplayan KAYO  ve NORMAIR markaları ile ürün portföyünü genişletmiştir.
 2010 yılında Ümraniye-Dudullu Bölgesi’nde KARBOSAN A.Ş. ve BOSCH ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ BAYİLİKLERİNİ alarak kaynak sektörü ve hırdavat ürünleri konusunda  bölgenin en etkin firmalarından birisi olmuştur.

 2012 yılında ise MAGMAWELD ve OERLİKON A.Ş.’ nin Yetkili Teknik  Servisi olma iznini de alarak OERLİKON A.Ş. ve MAGMAWELD kaynak ve kesme makinalarının, PANASONIC Robotların ve HYPERTHERM Plazma Kesme Sistemleri’nin İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze arasındaki bölgede tamir bakım, yedek parça ve makina kurulumları alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız ürün ve hizmet kalitesinden vazgeçmeksizin pazardaki teknik servis ekibi ve donanımlı pazarlama kadrosu ile bünyesinde taşıdığı OERLİKON A.Ş., KARBOSAN A.Ş., BOSCH ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ bayilikleri, temsilcilikleri ve ithal ettiği STELLİT SERT DOLGU ÇUBUKLARI, ALÜMİNYUM KAYNAK TELLERİ,KAYNAK MAKİNALARI VE TORÇ AKSAMLARININ  SARF MALZEMELERİ  ile bugün sektörün en etkin, en organize ve ürün portföyü en geniş firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Amacımız, hizmet kalite politikamızın bir gereği olarak siz değerli dostlarımızın taleplerini en kısa zamanda karşılamak ve adrese teslim yolu ile daha etkin ve daha aktif hale getirmenin gayreti ile çalışmalarına devam etmektedir.
Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye