TOBB bünyesinde 67. Türkiye Hırdavat Sanayi Meclisi kuruldu.

27.05.2024

Derneğimizin süregelen yoğun çalışmaları neticesinde, TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde, tamamına yakını Derneğimiz üyelerinden oluşan 67. Türkiye Hırdavat Sanayi Meclisi kuruldu.

TOBB Başkan Yardımcısı Sn. Ender YORGANCILAR himayesinde, 28 Mayıs 2024 tarihinde toplanan Meclisin Başkanlığına oy birliği ile Derneğimiz Başkanı Sn. Çetin TECDELİOĞLU, Başkan Yardımcılığına da Derneğimiz Başkan Yardımcısı Sn. M. Tarkan DOĞAN seçildi.

Türkiye Sektör Meclisleri, sektörün tüm ilgili taraflarını bünyesine alan entegre yapısıyla, yerel olduğu kadar uluslararası nitelik taşıyan sektörel bir bakış açısıyla ve bugünün yanında geleceği kuşatan strateji ve vizyonuyla, dünyadaki benzer örneklerinden da ha kapsamlı hizmetler sunmaya yönelmiş bir yapı; sektörümüze ve ekonomimize büyük faydalar sağlama potansiyeli taşıyan önemli bir oluşumdur.

Hırdavat Sanayi Meclisimiz; Sektörümüzü temsil ederek, gerek sektörlerimizde ortak görüşlerin oluşturulmasına, gerekse özel sektör ile yetkili merciler arasında bir temas noktası olarak kamu özel sektör işbirliğinin geliştirilmesine imkân sağlamak üzere çalışmalarına başlayacak.

67.Türkiye Hırdavat Sanayi Meclisi Başkanı Sn. Çetin TECDELİOĞLU'nu, Başkan Yardımcısı Sn. Tarkan DOĞAN'ı ve Meclis üyelerini tebrik ediyor, sektörümüz adına yapacakları değerli katkılara Derneğimizce de her zaman destek olacağımızı belirterek, sektörümüz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hısiad Tanıtım Filmi

SEKTÖRÜN EN GÜÇLÜ ORGANİZASYONUNA SİZ DE KATILIN

E-BÜLTEN İÇİN KAYIT OLUN

Güncel haberler, duyurular ve ihalelerden anında haberdar olun.

Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye