YAMANLAR TEKNİK HIRDAVAT TAAH. İNŞ MET. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili :
Tel : 0362 266 89 53
Faks : 0362 266 89 53
Mail : bilgi@yamanlargrup.com.tr
Web : www.yamanlargrup.com
Adres : Kirazlık Mah. Ihlamur Sk. No:5 Tekkeköy
Sosyal :
Firmamız 1996 yılında bir eleman ile 20 metrekarelik bir dükkan da ticari hayatına başlamıştır. 1998 yılında Yamanlar Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti ismini alarak kurumsal bir kimliğe kavuşmuştur. İstikrarlı ve düzenli çalışma anlayışı ile 15 bin metrekare alanda 20 bin çeşit ürün ile hizmet vermektedir. 

Firmamızın buralara gelmesindeki başarıların arkasında gerçek verimlilik, yönetim sistemi, kaliteli ürün gamı, eğitimli insan gücü, gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleri uygulayarak daha fazla müşteriye ulaşarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemek vardır. Firmamızda, faaliyet alanları teknik hırdavat, el aletleri, inşaat malzemeleri, elektrikli el aletleri, izolasyon, nalburiye, mobilya aksesuarları, bahçe sulama ekipmanları, iş güvenliği ekipmanları gibi ürün grupları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu ürünlerdeki tercih sebeplerimiz kalite, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik asıl amacımızdır. 

Firmamız gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bulunduğu bölgede güvenilir ve geniş kitlelere ulaşabilen iş ortaklarımız ile çalışmayı tercih ediyoruz. Karadeniz Bölgesinde 2000 adet bayi kapasitesine sahip olan firmamız, her geçen gün iş ortaklarımızı artırmak ve son tüketiciye en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir. Mükemmeli Aramayan Bir Yapı Sürekliliğini Koruyamaz Anlayışıyla Hizmet Vermekteyiz. 

Telefon

+90 (212) 224 03 08

E-Posta

genelsekreter@hisiad.org.tr

Adres

İOSB Bağcılar Güngören San. Sit. Metro AVM
B Blok No.1 K.2 No.38 Başakşehir-İstanbul
34197 İstanbul - Türkiye